MČR federace NABBA

10.06.2009 - foto - Niki - shlédnutí: 7597

Den 6. června, místo Frýdlant v Čechách, soutěž MČR NABBA a tak... Mrkněte, komentáře jsou napsané nad každou fotografií a pod celý článek jsem stáhla z knihy návštěv první dojmy.

[

Z KNIHY NÁVŠTĚV:

PONDĚLÍ 8.6. (08.06.2009, 03:19) Ahoji Šáry, všem,

sobota byla perfektní. Když se pro mne stavila Šáry s manjelem, zastavili jsme se autem na ranním mekáči a udělali si malou snídani na cestě do Frýdlantu. Přijeli jsme včas a u vchodu nás vítal Dan s Ladou, která byla již mírně nerváček:o), ostatně, jako to má snad každý závodník. Zašli jsme do zákulisí, já vyzbrojila kufřík s malovátky a začala jsem tvořit Ladě make-up. O barvu a pumpování se postaral její Danek a o vlásky už zase Šáry. Servis zafungoval na sto kulí, jak měl. Myslím, že Lada nezklamala nikoho a naopak překvapila! A pak začaly závody. Usadili jsme se i s manjelem Šáry všichni tři do sedaček a netrpělivě čekali, než přijde ženská kategorie na řadu (já jsem koukala stále do mobilu a psala liebe SMS, Šáry měla zavřené oči a její manjel spal se zavřenýma očima:o). Jak ale vylezly holky na prkna, všichni jsme zbystřili, nasedli na kraj sedaček a upřeně koukali a fandili.

Potom do dalšího kola zbývalo pár hodin a tak jsme se vydali my tři na oběd do centra (nutno podotknout, že jsem měla tričko s velkým výstřihem, chlupatý krátký kožich, bokové jeansy a kozačky), pozornost jsme tedy NEbudili:o). Rozesmátí jsme usedli do nedaleké restaurace, kde měli jukebox, na kterém jsem měla opravdu veliký zásek.

Zašly jsme do zákulisí, vzala jsem i Báru Kosinovou, aby se podívala na přípravu trochu z jiného úhlu, a abych ji udělala radost. To už Lada byla celkem příjemně naladěná a více uvolněná, usměvavá. Přepudrovala jsem jí gesigt a šly jsme zpět na sedadla fandit. Protože byli Šárynkovci unaveni, po vyhlášení jsme jeli domů a závody tím pádem nedokoukali. Na prvním místě skončila K. Kyptová a druhá byla Lada.


(c)2006 http://niki.ronnie.cz - All rights reserved. | Accetable Use Policy | Navštivte také: Rotopedy | Kettler