S holkama v akci

19.04.2009 - foto - Niki - shlédnutí: 7549

V sobotu 18tého jsme se po hromadné domluvě sešli, abych naučila holky alespoň trochu prezentaci na pódiu. Ten den, ještě než všichni dorazili přijela nečekaně i Arlette Krausová, (které jsem na první fotce pěkně zkomolila pěkně jméno:o). Kdo se pohybuje trochu v oblasti boxu, jistě toto jméno zná, nebo slyšel. Nedávno se Arlett mj. stala profesionálkou v boxu a svůj první zápas vyhrála. Daly jsme společně řeč, privezla mi dárek k narozeninám (ty žluté plavky na fotkách co budou) a také jsme daly konečně společnou fotku:o). V tu dobu do fitka přijel Dan s Ladou a tak jsme se začali rozrůstat.

Arlette po pár hodinách odjela domu za přítelem a do fitka mezi tím dorazil Mráza, který na fotkách není, ale za fotoaparátem. Po chvíli se objevila Petrucha a následně přišla Šárka s manjelem. Donesla nádhernou kytku v květináči... Již je doma na skříni, paráda... Aby tomu nebylo málo, přišel do gymu i Martin (nový sparing, který snad do závodů neselže a vydrží) a tak se fitko nějak naplnilo a zmenšilo:o). Chvíli jsme mluvili jeden přes druhého, vyprávěli jsme si zážitky z diet. Myslím si, že atmosféra neměla chybu. Po chvilce jsem se nabídla jako správná hostitelka, že uvařím kávy a čaje. Až na potřetí, kdy jsem vodu vařila znovu se mi povedlo vzpomenout a šálky zalít, a takové dýky byly celou dobu:o). Když jsem dovyprávěla historku z minulé noci, kdy jsem měla veliký hlad a přemýšela jsem nad tím, kolik kalorií může mít moje paní potkanice Itschyová, bílkovin a tuku, a že mi tu noc připomínala tvarem kuřecí prso, zaburácelo fitko smíchem. Potom přišla řada na pózing, postoje a vysvětlování.

Když se skončilo, dorazil do fitka další človíček. Tentokrát Štěpánek (jeho fotku bohužel nemám, neboť ji má mráza ve foťáku a všechny snímky jsem ještě nedostala). Štěpánek mi momentálně pomáhá s dietou, studoval medicínu a tak mi odpovídá na všechny mnou kladené otázky. Aby tomu nebylo málo, přijel si zacvičit do Xka kolega z práce, Rómeo, který se k nám do diskuze přidal a tak probíhal skoro celý den. Sešli jsme se v hojném počtu a den utekl jak voda.

DOPLNĚNO: všem děkuji za příjemnou atmosféru, za účast a doufám, že to nebylo poslední setkání a že nás bude příště zase o trochu víc. Děkuji.

Foto: Mrazikcomp


(c)2006 http://niki.ronnie.cz - All rights reserved. | Accetable Use Policy | Navštivte také: Rotopedy | Kettler